Архивы рубрики ‘Новости’

IRON MAIDEN | LIVE

Нове концертне відео Blood Brothers в мережі! Абсолютне божевілля на сцені! Якщо сподобався наша кавер будь-ласка підписуйся на наш канал в YouTube! Up The Irons! Читать далее »

THIS FALL | BB TOUR

Найбожевільніший Iron Maiden триб’ют Blood Brothers представляє новий європейський тур! Якісна інтерпретація британського легендарного шоу! Захоплююче, цікаво, непередбачувано! Шоу, яке заслуговує кожен фанат Діви! Up The Irons!
Читать далее »

TOUR | BLOOD BROTHERS ft ALCOHOLICA

ЦІЄЇ ОСЕНІ! Blood Brothers та AlcoholicA зберуться, щоб зробити кілька чудових шоу в Польщі! Не пропустіть! Up The Irons!
Читать далее »

FESTIVAL | MURCIA

Blood Brothers візьмуть участь у фестивалі «Hot Rally – San Javier», який пройде в прекрасному іспанському місті Мурсія! Це буде перша поява офіційного Iron Maiden триб’ют в Іспанії.
Читать далее »

PHOTO | STALOWA WOLA

Приголомшливий фото-огляд шоу Blood Brothers в Сталевій Волі! Концерт був присвячений 20-річчю возз’єднання Iron Maiden. Хлопці виконали весь альбом Brave New World!
Читать далее »

WASTED YEARS | LIVE

Don’t waste your time always searching for those Wasted Years! Нове концертне відео від Blood Brothers вже у мережі! Якщо сподобався наша кавер будь-ласка підписуйся на наш канал в YouTube! Up The Irons! Читать далее »

TOUR DATES

Ми дуже раді анонсувати дати нашого європейського туру. 6 країн, близько 30 концертів протягом місяця. Ми впевнені, що це буде незабутній досвід. Всі дати туру присвячені 30-річчю альбому Seventh Son Of A Seventh Son. На цей раз офіційний триб’ют виконає всі 8 пісень з цієї чудової платівки! Blood Brothers гратимуть хіти і з інших періодів британської легенди. Читать далее »

SEVENTH SON OF A SEVENTH SON | LIVE

Seventh Son Of A Seventh Son! Нове концертне відео від Blood Brothers вже у мережі! Якщо сподобався наша кавер будь-ласка підписуйся на наш канал в YouTube! Up The Irons! Читать далее »

DVD | LIVE IN KYIV

«Live in Kyiv» – це дебютний DVD концерт офіційного Iron Maiden триб’ют Blood Brothers. Концерт був записаний у клубі «Атлас», у місті Київ 8ого червня 2017 року. Читать далее »

2 MINUTES TO MIDNIGHT | LIVE

Перший лайв у 2018 році! Blood Brothers раді представити кавер на легендарну композицію Iron Maiden «2 Minutes To Midnight»! Up The Irons! Читать далее »